STERIL VIT GLUC 40%

Opis

mieszanka paszowa uzupełniająca, sterylna o podwyższonej jakości

Skład: 100 ml produktu zawiera:

Materiały paszowe: glukoza (13.2.2), glikol propylenowy (13.11.1).

Dodatki paszowe: dodatki sensoryczne – substancje aromatyzujące (2b): 0,5 g 2b02004.

Składniki analityczne: sód – 0 g, wapń – 0 g, magnez – 0 g, fosfor – 0 g, lizyna – 0 g, metionina – 0 g, białko surowe – 0%, włókno surowe – 0%, oleje i tłuszcze surowe – 0%, popiół surowy – 0%. Nośnik: woda (zawartość wilgoci: 73,6 g).

Właściwości: Glukoza jest podstawowym związkiem energetycznym dla większości organizmów, stanowi źródło łatwo przyswajalnych cukrów prostych, jak również jest substratem wielu procesów zachodzących w komórce. Po podaniu glukoza jest natychmiast wchłaniana, przyczyniając się do uzupełnienia niedoboru energetycznego, dzięki temu organizm łatwiej regeneruje siły w okresie wysiłku i stanach osłabienia.

Wskazania: Produkt stosuje się wspomagająco w stanach osłabienia i odwodnienia organizmu, w niedoborze węglowodanów przy niedoborach energetycznych, hipoglikemii oraz pomocniczo w niewydolności wątroby.

Stosowanie: Produkt należy stosować w ilościach w zależności od stanu nawodnienia, stężenia elektrolitów we krwi oraz zapotrzebowania energetycznego organizmu.

Objętość netto   100 ml, 250 ml, 500 ml, 1 L

Kategoria: Tagi: , , , , , , Print

©2022  Vetos-Farma sp. z o.o.  |  Projekt i wykonanie: uxtypo.com

Więcej informacji

Jeśli szukają Państwo dodatkowych informacji na temat produktów Vetos-Farma prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza.

Wysyłanie
PRODUKTY VETOS-FARMA (Vetos-Farma Products)

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?