PAINT-FARM CRAYON

Opis

Kredki do znakowania zwierząt

Opis
Kredki na bazie specjalnych wosków i oleju parafinowego oraz polimerów. Wysokiej jakości pigmenty pozwalają uzyskać doskonałą jakość koloru. Kredki wyróżniają się skuteczną zdolnością pisania na skórze, stabilnością temperaturową, intensywnością kolorów i wysoką luminancją. Składniki są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt. Opakowanie i wszelkie niewykorzystane materiały można wyrzucić wraz z odpadami resztkowymi. Zanieczyszczone tkaniny i/lub powierzchnie należy najpierw zgrubnie wyczyścić ściereczką, a następnie umyć wodą z mydłem/detergentem.

Zastosowanie
Kredki do znakowania zwierząt służą do krótkotrwałego znakowania, głównie bydła, owiec i świń. Oznaczenie pozostaje widoczne na górnej części grzbietu bydła i owiec przez ok. cztery tygodnie, u świń jeden do dwóch tygodni. Należy pamiętać, że oznaczenia na owcach są niemożliwe lub trudne do zmycia. Należy je zatem nakładać w bardziej odpowiednim miejscu, np. głowa lub nogi.

Opakowanie
Plastikowa tuba z mechanizmem obrotowym; 50 szt. / karton, 84 karton / paleta

Barwa
czerwony, niebieski, zielony, fioletowy, czarny, żółty, pomarańczowy, biały, fluorescencyjny róż.

Usługa etykietowania
Możemy również dostarczyć nasze kredki do oznaczania zwierząt z indywidualną etykietą. Możemy zadrukować powierzchnię według Państwa projektu. Koszty: w zależności od złożoności Minimalna ilość: 500 szt. za zamówienie / 50 szt. na kolor.

Kategoria: Print

©2024  Vetos-Farma sp. z o.o.  |  Wsparcie: WebOptimo

Więcej informacji

Jeśli szukają Państwo dodatkowych informacji na temat produktów Vetos-Farma prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza.

Wysyłanie
PRODUKTY VETOS-FARMA (Vetos-Farma Products)

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?