FARMAVIT FE

Opis

premiks uzupełniający niedobór żelaza dla prosiąt

Skład:
170 ml produktu zawiera: dodatki dietetyczne – witaminy (3a): 10,6 mg witaminy E (α-tokoferolu 3a700), 5,1 mg witaminy B12 (cyjanokobalaminy), pierwiastki śladowe (3b): 17,8 g żelaza (III) w postaci dekstranu żelaza 10% (3b110), 0,3 g miedzi w postaci siarczanu miedzi (E4), 0,5 g manganu w postaci siarczanu manganu (E5); dodatki technologiczne – emulgatory: 3,0 g; nośnik – woda; zawartość wilgoci: 58,4 g.

Rodzaj i wielkość opakowania:
Butelka z PET z nakrętką z PE o pojemności 250 ml z dozownikiem lub bez.

Właściwości i działanie:
Produkt jest premiksem uzupełniającym fizjologiczny niedobór żelaza u prosiąt. Pobudza czynność krwiotwórczą szpiku kostnego.

Wskazania:
Uzupełnienie fizjologicznego niedoboru żelaza u prosiąt.

Dawkowanie i droga podania:
Produkt należy stosować w drugim i dziewiątym dniu życia prosięcia po 1 ml/sztukę. U prosiąt, które nie otrzymują od 14. dnia życia paszy zawierającej dodatek żelaza, należy zastosować preparat po raz trzeci w 16. dniu życia. Produkt należy podawać głęboko na trzon języka. Jedno naciśnięcie dozownika powoduje podanie 1 ml produktu.

Specjalne środki ostrożności przy przechowywaniu i transporcie:
Przechowywać w temperaturze poniżej 25ºC, w oryginalnych opakowaniach. Chronić przed światłem.

Szczególne środki ostrożności dotyczące unieszkodliwiania niezużytego produktu lub odpadów pochodzących z tego produktu:
Produktu nie należy usuwać do kanalizacji ani wyrzucać do śmieci. Należy postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pozwoli to na lepszą ochronę środowiska.

Inne informacje:
Dozownik jest wielokrotnego użytku i może być sprzedawany osobno. W celu uzyskania informacji na temat niniejszego produktu, należy kontaktować się z przedstawicielem podmiotu odpowiedzialnego.
Numer serii jest równocześnie datą produkcji.

Kategoria: Tag: Print

©2024  Vetos-Farma sp. z o.o.  |  Wsparcie: WebOptimo

Więcej informacji

Jeśli szukają Państwo dodatkowych informacji na temat produktów Vetos-Farma prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza.

Wysyłanie
PRODUKTY VETOS-FARMA (Vetos-Farma Products)

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?